Бердичев, он же Berdichev, он же Бердичів

Н О В О С Т И


berdichev

Меткибердичев. мэр

Мэр Бердичева подарил два «Ломбарджини» нужным людям.

У четвер біля почтового відділення що обслуговує район Мясокомбінату міста Бердичева було людно – всі з нетерпінням чекали на приїзд міського голови. Нещодавно у цьому відділенні завдяки старанням Василя Костянтиновича було зроблено новий ремонт, і воно тепер радо зустрічає своїх відвідувачів не пошарпаними стінами, а доволі єстетичним зовнішнім і внутрішнім виглядом. Але міська влада якщо вже допомагає, то допомагає у повному обсязі, намагаючись створити комфортні умови і полегшити працю робітників поштового звязку.

Тому мер міста Бердичева Мазур Василь Костянтинович ще раз завітав до щойно відремонтованого відділення, щоб зробити цінний подарунок – разом зі своїм новим заступником з економічних питань Павлішиною Тамілою Василівною він презентував два велосипеди ТМ «Ламбарджіні» для поштарок. У своєму короткому виступі Василь Костянтинович зазначив, що міська влада намагається співпрацювати з усіма сферами обслуговування населення, а поштовий зв’язок має дуже велике соціальне значення. Крім того, на днях працівники цієї сфери відзначали своє професійне свято, тож на його думку такий подарунок стане доречним.  Міський голова додав, що ідея подарувати відділенню велосипеди народилася ще під час церимонії його відкриття після ремонту, але реалізувати її вийшло тільки зараз.

Здоволені поштарки відразу ж забажали випробувати свій новий транспорт,  та зробили кілька кіл, показавши справжню вправнісь у керуванні та міння добре триматися у сідлі та крутити педалі. Як сказали задоволені велосиапедистки, відтепер доставляти пошту у віддалені райони їм буде значно зручніше та швидше. Тому вони щиро подякували Василю Костянтиновичу та всій міській владі за турботу та цінний подарунок.

Як бачимо, у нашому місті робиться багато гарних справ. І нехай ще не всі проблеми вирішено, однак поступово крок за кроком Бердичів змінюється на краще. У цьому велика заслга як і міської влади, так і простих жителів, які люблять своє місто та працюють заради його подальшого розвитку та процвітання.

ФОТОРЕПОРТАЖРекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 0

 
Календарь
Ноябрь
ПнВтСрЧтПтСбВск
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Метки

Деловой Бердичев

Форум Бердичева

 

Можно ли забеременеть после миньета? Сколько стоит девственность? Как нанять домработницу-любовницу и сколько это стоит?

В Бердичеве есть место, где знают ответы на такие вопросы)))

ИНТЕРЕСНЫЙ САЙТ БЕРДИЧЕВА


Реклама
ОБОЗ.ua